Dantel Detaylı Gelinlik Fiyatları: Romantik Tarzın Fiyatı Ne Kadar?

En güzel gelinlik modelleri 2023 yılında en çok tercih edilen modeller dantel detaylı gelinlik modelleridir. Düğün günü herkes için özel anlar doğurur, bu özel anlarda iyi bir gelinlik seçimi düğün anınızın daha güzel geçmesine neden olabilir. Düğün günü için eşsiz bir şekilde tasarlanmış dantel gelinlik modelleri arasında en doğru tercihi yapabilmek için bu yazıyı referans olarak alabilirsiniz.

Dantelli gelinlik modelleri günümüzde sade ve minimalist tasarımlı gelinlik almak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. İzmir bünyesinde adresimizde gelinliğe yüksek fiyatlar ödemek istemeyenler için dantelli gelinlik iyi bir tercih olabilir. 

İp Askılı Kuyruklu Sırt Transparan Helen Gelinlik

Sade gelinlik modelleri arasında ip askılı kuyruklu sırt transparan helen gelinlik modeli dikkat çekmektedir. Zarif ve şık görünüşü ile hayran bırakan bu gelinlik modeli, hem transparan hem de dantel işlemelere sahiptir. Üst kısmı ve sırt dekoltesi ile beraber aynı zamanda eşsiz detayları bulunan Helen Gelinlik modeli hem Derin V yakası hem de yan dekolteleri ile beraber cazibeli ve hoş görünüm kazandırmaktadır. Bununla beraberinde ise bu gelinlik modeli kişiye romantik bir hava katmaktadır. Tül eteği geniş olan modaller içerisinde aynı zamanda etek ucunda yer alan dantellerinden dolayı zarifliği gözler önüne sermektedir. Özellikle düğününüzde dans ederken iyi bir görünüm sağlamak için tasarlanmıştır.

Romantik Tarz Sade Gelinlik Fiyatı

Omuz detaylı gelinlik sade gelinlik tercih edenlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Gelinlik modellerinde açık bayan gelinlik modelleri en uygun fiyatlı modellerdendir. Bünyemizde özenle seçilmiş aynı zamanda bilinen gelinlik markalarından dolayı bunlar arasında özgün gelinlik modelleri de dikkat çekmektedir.

Gelinlik dünyasının en zengin kreasyonuna sahip modeli dantel gelinliklerdir. Dantel gelinlikler hem görünüş bakımından hem de şık bakımından eşsiz bir işleve sahiptir, siz de en doğru gelinlik modelini arıyorsanız dantel gelinlik modelini tercih edebilir, sade ve şık tasarımı ile dikkat çeken dantelli gelinlik modelleri arasında en doğru seçimi yapabilirsiniz.  Adresimiz bu alanda sizlere geniş bir çeşitlilik sunacaktır.