Çiçekli gelinlik fiyatları : doğanın cömert fiyatları

Düğün konusunda pek çok kafa karışıklığına sebep olacak konu bulunmaktadır. Öncelikli olarak düğünün yapılacağı yer organizasyon ve düğün maliyeti gibi konular can sıkıcı olmaktadır. Can sıkıcı olan konuların yanı sıra gelinleri heyecanlandıran bir konuda nasıl bir gelinlik giyecekleri konusundadır. Bununla birlikte Yaz mevsimine giriş yapılması ile beraber kır düğünlerinde ve havuz başı düğünlerinde artış yaşanmaktadır.

Dolayısıyla yapılacak olan organizasyonun da düğünün yapılacağı yere uyumlu olması gerekmektedir. Aynı zamanda gelinliğin de düğünün yapılacağı olan yere göre de uyum sağlaması gerekmektedir. Kır düğünü gelinlikleri tercihinde bulunan kişiler bu konuda seçimlerini daha çok çiçekli ve uçuş uçuş türde olan gelinliklerden yana kullanmaktadır.

Kır düğünü gelinliği nasıl olmalıdır?

Dün yeri belli olduktan sonra gelinlerin kendilerine uygun olan bir gelinliği seçmesi oldukça önemlidir. İlkbahar ve yaz aylarında daha çok açık hava düğünleri tercih edilmektedir. Dolayısıyla mekanın koşullarına göre uygun gelinlik seçimi son derece önemlidir. Gelin adayları kendileri için tül veya şifon gibi gelinlikler tercih ederek kendilerini terlemekten korumalıdır.

Aynı zamanda hafif kumaşlardan yapılmış olan gelinlikleri seçmeleri de bir o kadar önemlidir. Mevsimine göre gelinlik seçimi gelinler için önemli bir konu olmaktadır. Dolayısıyla İzmir'de bulunan gelinlik mağazamızı ziyaret ederek gelinlik fiyat hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Açık hava düğünleri için gelinlik seçimi

Düğünlerinin mekanlarını açık havada olmasını isteyen kişiler ona uygun bir konsept hazırlamalıdır. Düğün konseptini bohem olarak belirleyen kişiler daha çok salaş veya püsküllü türde bir gelinlik tercih edebilmektedir. Buna uygun olan bir gelinlik buketi ile taçlandırarak daha da uygun hale getirmek mümkündür.

İzmir'de bulunan mağazamız içerisinde düğününüze uygun olacak türde doğa ile bütünleşmiş çiçekli ve uçuş uçuş olma özelliği taşıyan gelinlik satın almak mümkündür. Doğa içerisinde yapacağınız kır düğünü konseptli düğün içerisinde papatya gibi desenlerle gelinliğe 3 boyutlu özellik kazandırıp çok daha uygun hale getirmeniz mümkündür. Ayrıntılı bilgiler için mağazamızı ziyaret ederek gelinlikleri yakından inceleyip öyle karar verebilirsiniz.