Bahar Düğünleri İçin Gelinlik Fiyatları: Doğanın Canlılığına Uygun Fiyatlar

Düğünler için birçok farklı zaman dilimi vardır. Bunlardan biri de bahar düğünleridir ve bahar düğünleri pek çok farklı atmosferi mümkün kılmaktadır. Bahar düğünlerinde gelin olan hanımlar hem şık hem de bahara uyumlu görünmek isterler. Bu nedenle bahar dönemi gelinliklerinde farklı tarzlar ve bohem görüntüler görmek mümkün olacaktır. Elbette bu bir standart değildir ancak bohem gelinliklere en yoğun olarak yönelinen zaman bahar mevsimidir. İlkbahar ve sonbahar mevsimleri, doğa ile bütünleşilen düğünler için uygun ortamı oluşturur. Bahar düğünlerinde tercih edilecek beyaz abiye gelinlik, dantelleri, satenleri ve nicesini barındırır. Aynı zamanda dar kesim gelinlik trend odluğu gibi bol ve rahat gelinlikler de bahar mevsimlerinin öne çıkanları arasında yer almaktadır.

Kır Düğününde Tercih Edilebilecek Gelinlikler

Bahar mevsimlerinin en sevilen düğün türü genellikle kır düğünüdür. Özellikle ilkbahar mevsiminde kır düğünü yapmak gün geçtikçe popüler hale gelmektedir. Doğa ile bütünleşmeyi mümkün kılan bu düğünlerde gelinin de konsept ile olan bağlantısı önemsenmektedir. Bu durumda gelinlik modelleri tesettür için de aynı şekilde bohem bir hal alır. Burada bitkisel motifler, daha salaş görünümler ve dantel ağırlığı dikkat çekmektedir. Uğraşılmamış gibi görünen gelinlik tasarımları da kır düğünlerinde ve bahar mevsimlerinde yaygın olmaktadır. Gelinlik tarzı elbiseler bu dönemin en sevilen elbiseleri arasındadır. Beyaz elbiseler gelinlik olarak da tercih edilebilir. Minimalist gelinlik modelleri gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Gelinlik saten olduğunda da sadeliğin sevilen kumaşları arasında konumlanmaktadır.

Uygun Fiyatlı Bahar Gelinlikleri

Bahar için ucuz gelinlik tercih etmek isteyenlere birçok alternatif sunulmaktadır. Elbise gelinlikler buna bir örnek olurken bohem gelinlikler de sevilmektedir. Gelinlik modelleri balık odluğunda bu durum fiyatı belirleyecek önemli bir noktadadır. Aynı şekilde prenses modelde de fiyat farklılaşacaktır ki bu tüm modeller için geçerlidir. Tesettürlü gelinlik fiyatları da gelinliğin türüne, kumaşına ve daha pek çok unsuruna bağlı olarak ayrışmaktadır. Gelinlikleri seçmek için İzmir’deki adresimizi tercih edebilirsiniz. Size en uygun modellere bu sayede erişebilir ve en kısa sürede teslim alabilirsiniz.